rehabilitacja-i-fizjoterapia-kielce

Fizjoterapia i Osteopatia

Terapia mięśniowo-powięziowa

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Każdy przypadek jest inny – wyjątkowy. Przeprowadzamy obszerny wywiad i badanie fizjoterapeutyczne a dopiero po ustaleniu przyczyny, wprowadzamy odpowiednią terapię mięśniowo-powięziową, aby pomóc Ci pozbyć się bólu i powrócić do sprawności..

Osteopatia

Zaawansowana metoda fizjoterapii, która doskonale wpływa na ludzkie ciało. Eliminuje napięcia w ciele, które powodują bóle stawów, bóle kręgosłupa, złe samopoczucie i problemy trzewne. Metodyka pracy jest bezpieczna i komfortowa, dlatego wskazana jest dla dorosłych i dla dzieci.

Mechaniczny Drenaż Limfatyczny

Urządzenie, które znacząco wspomaga usuwanie zaległej limfy w kończynach dolnych oraz górnych. Świetnie się sprzwdza w przypadku obrzęków, w procesie regeneracji oraz do pozbywania się celulitu wodnego.

Fala Uderzeniowa

Stosujemy zabieg fali uderzeniowej, który jest bardzo skuteczny w wielu problemach. Zmniejsza stan zapalny, rozluźnia tkankę, eliminuje zrosty i poprawia miejscowe krążenie. Świetny w przypadku ostrogi piętowej i problemów z łokciem lub barkiem.

Korekcja Wad Postawy

Dzięki wykorzystaniu terapii mięśniowo-powięziowej oraz odpowiednich ćwiczeń korygujemy wady postawy wynikające z nieprawid u dzieci oraz zmniejszamy bóle stawowe. Zaletą naszej terapii są szybkie i długotrwałe efekty. Pracujemy z dziećmi od 6 roku życia.

Rehabilitacja Dzieci

Pracujemy z dziećmi, u których jest nieprawidłowe napięcie mięśniowe. Dzięki naszej terapii eliminujemy objawy u dzieci takie jak bóle wzrostowe, bóle po wysiłku, bóle brzucha, bóle głowy, alergie, nadmierne pobudzenie lub nieśmiałość i wiele innych dolegliwości.

Fizjoterapia wisceralna

Zabieg ten ma ogromny wpływ na komfort naszego życia, poprawiając objawy trzewne, między innymi refluks, bolesne miesiączki, zaparcia czy problemy metaboliczne. Pozytywnym elementem jest też pozbycie się w trakcie terapii bóli stawowych i kregosłupowych.

Fizjoterapia po urazach i złamaniach

Zajmujemy się profesjonalną fizjoterapią po urazach skrętnych stawów, złamaniach, upadkach, wypadkach samochodowych, operacjach oraz innych incydentów, które spowodowały uszkodzenie narządu ruchu. Fizjoterapia ta znacząco przyspiesza powrót do pełnej sprawności bez bólu.

Rehabilitacja neurologiczna

Prowadzimy fizjoterapię oraz ćwiczenia dla osób po udarach, wypadkach lub w innych chorobach powodujących problemy ruchowe neurologiczne. Wykorzystujemy również rozluźnianie mięśniowe zmniejszające spastykę.

Shopping Cart