FizjoRecover

fizjoterapia kielce, fizjoterapeuta kielce, patryk wojton

“Życie jest jak drzewo, a jego korzeniem jest świadomość. Dlatego, gdy już zajmiemy się korzeniem, drzewo jako całość będzie zdrowe.” Deepak Chopra”

Fizjoterapia Kielce Patryk Wojton

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 36 opinii
Aneta Kuc
Aneta Kuc
2024-01-10
Trafiłam do Pana Patryka z bólem łokcia (łokieć tenisisty). Po wykonaniu pakietu zabiegów z falą uderzeniową ból minął. Pan Patryk to świetny fizjoterapeuta z ogromną wiedzą i bardzo dobrym zapleczem sprzętu. Polecam
Barbara Jaśkiewicz
Barbara Jaśkiewicz
2024-01-08
Pan Marcin to świetny specjalista przeprowadził odpowiedni wywiad oraz badanie i jako pierwszy stwierdził, skąd biorą się moje problemy z bólem biodra. W końcu mogę normalnie dłużej siedzieć w pracy bez bólu.
Karo J
Karo J
2023-12-08
Najlepszy fizjoterapeuta w Kielcach. Szybko pomógł mi pozbyć się bólu kolana. Polecam !
Konrad P
Konrad P
2023-11-23
Miejsce fizjoterapia kielce Fizjorecover polecam każdemu. Wszystko dokładnie wyjaśnione skąd mój problem z kolanem się wziął, oraz co najwazniejsze naprawione! Mogę znowu dalej grać normalnie w w piłkę.
Michał Piwowarczyk
Michał Piwowarczyk
2023-10-14
Bardzo polecam Pana Patryka, podchodzi bardzo indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Jest świetnym specjalista z ogromną wiedzą. Bardzo pomógł mi z dolegliwościami z biodrem. Poza tym jest bardzo sympatyczna osobą.
Ewa Marchewska
Ewa Marchewska
2023-09-24
Świetny specjalista z powołaniem. Serdecznie polecam
Mateusz Pyk
Mateusz Pyk
2023-09-22
Pełen profesjonalizm. Polecam
Krzysztof Zawada
Krzysztof Zawada
2023-09-19
Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm , dokładna diagnostyka i skuteczna terapia, która przyniosła oczekiwane efekty
Aleksandra Prus
Aleksandra Prus
2023-09-17
Pan Patryk to świetny specjalista. Wspaniałe podejście i holistyczna terapia sprawiły, że od razu poczułam się lepiej. Dziekuje!
Елена Шова
Елена Шова
2023-08-12
Rewelacyjny fizjoterapeuta, najlepszy na jakiego trafiłem w Kielcach. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, przeprowadza wnikliwy wywiad w celu jak najlepszego zlokalizowania źródła problemu i skutecznie go rozwiązuje. Polecam.
Shopping Cart